ART / Oil paintings / Oil painting 8268198
nr 826 8198
Carl Erik Törner
(1862-1911), Sverige
Carl-Erik Törner (1862-1911), landscape, signed: -09, olja på duk, dukmått: 50x90 cm,
OIL PAINTING, Carl-Erik Törner (1862-1911), landskap, signerad: -09, olja på duk, dukmått: 50x90 cm
Carl Erik Törner, Swedish painter, born 1862, dead 1911.
3000
SEK 1500
Monday May 13 2013
at 18:00:52
12/5 23:23:44
Carl Erik Törner
Read more about Carl Erik Törner